„Leady” i Piąte Studio Tatuażu

Dostałam zlecenie znalezienia większego lokalu dla sklepu z tkaninami w Gdańsku. Po znalezieniu lokalu i podpisaniu umowy najmu, wiedziałam, że opuszczany lokal wkrótce będzie potrzebował nowego Najemcy. To dało mi oraz moim klientom Przewagę Konkurencyjną. Poprosiłam poprzednich Najemców o skontaktowanie mnie z właścicielką i zaoferowałam Pomoc w znalezieniu nowego Najemcy. Dostałam pozytywne referencje więc było mi łatwiej przekonać właścicielkę lokalu do współpracy tylko ze mną.

Bardzo lubię segment komercji, którą z powodzenim zajmuję się już od dłuższego czasu, mam wiele ciekawych lokali, a co za tym idzie również klientów popytowych.

Dlatego też, zanim oferta pojawiła się w publicznym obiegu, była już pokazana kliku moim klientom.

Jednym z nich był Pan Marek. Lokal spokojnie obejrzał, jednak nie wydawał się tak zachwycony jak myślałam. Chociaż lokal idealnie mu pasował, emocje zostawił na później, żeby nie przeszkadzały w procesie negocjacji. Po dwóch spotkaniach Stron umowa została oficjanie podpisana, a klucze wydane. Nowy Najemca zaczął remont urządzając lokal według swojego zamysłu. Trzeba przyznać, że wygląda teraz zupełnie inaczej niż w czasach, gdy znajdował się tam sklep z materiałami. Logo na latarni przed lokalem też zmieniło charakter, dostosowując się do nowego profilu miejsca.

Kultowy sklep z tkaninami oficjalnie zastapiło równie niepowtarzalne Studio Tatuażu, o interesującej nazwie „Piate Studio Tatuażu”. Bardzo spodobała mi się ta nazwa. Pewnie Wam też od razu nasuwa się pytanie dlaczego PIĄTE? Musiałam się o to zapytać.

Pan Marek opowiedział mi ciekawą genezę nazwy. Zanim zdecydował się działać na własną rękę, przez wiele lat robił tatuaże w czterech innych pracownich. Dlatego, też swoją własną, kolejną pracownię nazwał „@piątestudiotatuazu”.

W tej branży klientów zdobywa się swoimi umiejętnościami, pocztą pantoflową, a marketing szeptany odgrywa szczególnie ważną rolę. Tatuażysta to dziś prawdziwy artysta, który oprócz precyzji musi mieć zmysł artystyczny. Tauaże wyszły z podziemii i nie są już kojarzone z kryminalistami. Moda na tatuaż z roku na rok rośnie i ewoluje. Jeszcze kilka lat temu modne były małe tatuaże, teraz coraz częściej klienci umawiają się na kilka sesji i zdobią całe części ciała.

Sesje potrafią trwać nawet kilkanaście godzin i wychodzą z nich prawdziwe dzieła sztuki- opowiada mi Pan Marek. Jak w każdej branży trzeba się stale rozwijać i doskonalic.

Umiejętność zdobywa się wiele lat. Nie ma szkół, które kształciłyby tatuażystów, wiedzę i doświadczenie najczęściej zdobywa się samemu, podpatrując mistrzów i początkwo ćwicząc chociażby na świńskiej skórze. To ile i jak szybko można się nauczyć zależy od własnego zaangażowania, uporu, pracy oraz szczypty talentu.

Dobrze wykonany tatuaż jest wizytówką może przyciągnąc klientów, zły może pogrążyć twórcę.

Dlatego nie ma miejsca na pomyłki czy nieudane działa.

Pan Marek w swoim studiu już zdołał zgromadzić silny zespół sprawdzonych tatuażystów.

Sam znany jest pod pseudomimem Pan Egiptu, a jego specjalnością są duże kolorowe tatuaże, których wykonanie trwa kilka sesji po kilka godzin

Utalentowany zespół, ciekawa lokalizacja, nowoczesny sprzęt i na efekty nie trzeba długo czekać. Grafik jest napięty, a na tatuaż trzeba się zapisywać ze sporym wyprzedzeniem.

Ponad 1200 polubień, większość od zadowolonych klientów i ich znajomych, a to dopiero początek działności studia. Trzymam kciuki i wróżę wielki sukces studia. Miło jest patrzeć jak rodzi się silna marka osobista, a co do tego nie mam wątpliwości. Odwiedzając Piąte Studio Tatuażu, coraz częściej myślę też o tatuażu dla siebie. Jeśli się zdecyduję to tylko tu. Marzysz o naprawdę dobrze wykonanym tatuaż koniecznie odwiedź lub zadzwoń do V Studia Tatuażu i sprawdź ich.

Autor: Sylwia Wróblewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *